
Покрышка CST A213 27" X 1 3/8, 37-630 черный (A213)
303 ₴
- В наличии
- Код: A213
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CST |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Резина |
| Посадочный диаметр шины | 27" |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Корд | Дротяний |
| Країна бренду | Китай |
| Назначение | слік-шина для міської та туристичної їзди |
| Посадочний діаметр шини | 630мм |
| Розмір (ETRTO) | 37мм/630 |
| Тип | Покришки |
| Цвет | Черный |
- Цена: 303 ₴



