| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 136 |
| Длина | 40 мм |
| Додаткові характеристики | Безрізьбова рульова 1-1/8" |
| Країна бренду | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Тип | Виноси руля |
- Цена: 398 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 136 |
| Длина | 40 мм |
| Додаткові характеристики | Безрізьбова рульова 1-1/8" |
| Країна бренду | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Тип | Виноси руля |