| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ralson |
| Материал | Резина |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колес | 26" |
| Країна бренду | Індія |
| Країна-виробник товару | Індія |
| Новий - б/в | Новий |
| Размер | 26" x 2.10 |
| Тип | Покришки |
| Цвет | Черный |
- Цена: 466 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ralson |
| Материал | Резина |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колес | 26" |
| Країна бренду | Індія |
| Країна-виробник товару | Індія |
| Новий - б/в | Новий |
| Размер | 26" x 2.10 |
| Тип | Покришки |
| Цвет | Черный |