



Велосумка на багажник ProX Dakota 078 13 л, чорно-червоний (A-SP-0236)
1 539 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0236
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 40 см |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 13 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 1 539 ₴



