

Велосумка на багажник ProX Dakota 362 23 л, сірий (A-SP-0243)
1 958 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0243
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 42 см |
| Об`єм | 23 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 1 958 ₴



