

Велосумка на кермо Prox Nebraska 511 16 л. сірий (A-SP-0244)
2 037 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0244
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 21 см |
| Об`єм | 16 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 2 037 ₴



