| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Об`єм | 5.4 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Заплічний рюкзак |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 683 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Об`єм | 5.4 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Заплічний рюкзак |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 8 см |