



Велосумка на багажник ProX Dakota 035 15 л, чорно / сірий (A-SP-0254)
1 073 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0254
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 23.5 см |
| Довжина | 33.5 см |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості велосумки | Непромокальність, Дощовик в комплекті, Світловідбиваюча стрічка, Кріплення для мигалки, Стійкість до забруднень |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 см |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 1 073 ₴



