



Сумка під сідло ProX Oregon 205 чорний (A-SP-0270)
773 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0270
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 21.5 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 2.5 л |
| Особливості велосумки | Світловідбиваюча стрічка, Кріплення для мигалки, Непромокальність |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 см |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 773 ₴



