| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B-Soul |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 36 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості велосумки | Швидкознімна кріплення, Непромокальність, Світловідбиваюча стрічка, Кріплення для мигалки, Стійкість до забруднень |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 583 ₴







