



Велосумка на багажник ProX Dakota 207 12 л, чорний (A-SP-0271)
1 791 ₴
- В наявності
- Код: A-SP-0271
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 19.5 см |
| Довжина | 38.5 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 12 л |
| Особливості велосумки | Відділення для шолома, Кріплення для мигалки, Непромокальність, Світловідбиваюча стрічка, Стійкість до забруднень |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 1 791 ₴



