
Сумка на кермо Ibera IB-HB9 Waterproof чорний (SAI017)
3 430 ₴
- В наявності
- Код: SAI017
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ibera |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 11.5 см |
| Довжина | 26 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 3.5 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 3 430 ₴



