


Сумка на багажник, рюкзак IB-SF3 для ноутбука синій (SAI109)
3 897 ₴
- В наявності
- Код: SAI109
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ibera |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 41 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості велосумки | Швидкознімна кріплення |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Синій |
| Ширина | 12.5 см |
- Ціна: 3 897 ₴



