


Велосумка Rzahualu на раму, чорний (RZ1101)
480 ₴
- В наявності
- Код: RZ1101
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forza |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 21 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 8 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10.5 см |
- Ціна: 480 ₴



