Сумка під сідло Ibera IB-SB3 Luxe чорний (24426)
591 ₴
- В наявності
- Код: 24426
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ibera |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 2 л |
| Особливості велосумки | Світловідбиваюча стрічка |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 591 ₴



