


Сумка для рами Ibera IB-TB1 Top Tube 1.3L чорний (30358)
378 ₴
- В наявності
- Код: 30358
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ibera |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 16 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на раму |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 378 ₴



