Сумка під сідло Selle Royal Batavus сірий (20959)
202 ₴
- В наявності
- Код: 20959
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Selle Royal |
| Країна виробник | Австралія |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 18 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Super-Polytex |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 5.5 см |
- Ціна: 202 ₴











