Сумка на руль Kands, защита от дождя, серая (83356A)
535 ₴
- В наявності
- Код: 83455
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kands |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 11 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 4.5 л |
| Особливості велосумки | Непромокальність |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 535 ₴



