

Контейнер на багажник Bike Box 27x20x15 cm чорний (KOS036)
515 ₴
- В наявності
- Код: KOS036
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kos |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 27 см |
| Кріплення багажника | Заднє |
| Кріплення кошика | На багажник |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал багажника | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 515 ₴



