



Сідло Baisike 076 чорний з червоним (41265)
203 ₴
- В наявності
- Код: 41265
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Прогулянкове |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сідло |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 203 ₴




203 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Прогулянкове |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сідло |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 15 мм |