
Сідло дорожнє Baisike N312 чорний із сірим (1655)
330 ₴
- В наявності
- Код: 1655
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сідло |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 330 ₴

330 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сідло |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |