Обмотка для керма Prox VTL-001G-02 Gel білий (C-C-0082)
482 ₴
- В наявності
- Код: C-C-0082
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 90 г |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Гума |
| Тип | Обмотки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 3 см |
- Ціна: 482 ₴
482 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 90 г |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Гума |
| Тип | Обмотки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 3 см |