Сумка Durable Bicycle Bag, для самокату та велосипеда, чорний (23235-bl)
255 ₴
- В наявності
- Код: 23235-bl
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 23 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 255 ₴



