
Покришка CST A213 27" X 1 3/8, 37-630 чорний (A213)
303 ₴
- В наявності
- Код: A213
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CST |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 27" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корд | Дротяний |
| Країна бренду | Китай |
| Призначення | слік-шина для міської та туристичної їзди |
| Посадочний діаметр шини | 630 мм |
| Розмір (ETRTO) | 37мм/630 |
| Тип | Покришки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 303 ₴



