
Велосумка на кермо Bravvos 30X23X25, чорний (BIB-061)
985 ₴
- В наявності
- Код: BIB-061
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravos |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 32 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості велосумки | Швидкознімна кріплення |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 985 ₴



