

Велосумка на кермо B-Soul Retro коричневий (FGB-brown)
538 ₴
- В наявності
- Код: FGB-brown
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B-Soul |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 538 ₴



