



Велосумка на багажник EsLNF 2-секційна, 28 л, сірий (T-002) —
800 ₴
- В наявності
- Код: T-002
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ESLNF |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 30 см |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Об`єм | 28 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 800 ₴



