
Гріпси BTK-yell 125 мм, чорний жовтий (BTK-yell)
260 ₴
- В наявності
- Код: BTK-yell
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Гріпси |
| Колір | Жовтий |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
| Кріплення | Гвинтами |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22.2 мм |
| Довжина | 125 см |
- Ціна: 260 ₴



