Велосумка на багажник Monte Grappa 2-секційна, коричневий (SAK024)
3 900 ₴
- В наявності
- Код: SAK024
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Selle Monte Grappa |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 33 см |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 9 см |
- Ціна: 3 900 ₴



