
Обмотка на кермо Prox TP-93 силікон чорний (C-C-0198)
545 ₴
- В наявності
- Код: C-C-0198
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 79 г |
| Матеріал | Силікон |
| Тип | Обмотки |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 2 см |
- Ціна: 545 ₴

545 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 79 г |
| Матеріал | Силікон |
| Тип | Обмотки |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 2 см |