
Грипси ProX GP-80 130mm анатомічні, чорний, Lock (C-C-0206)
310 ₴
- В наявності
- Код: C-C-0206
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Польща |
| Особливості | Продаються парою, Ергономічні |
| Тип | Гріпси |
| Колір | Чорний |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
| Кріплення | Гвинтами |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22.2 мм |
| Довжина | 13 см |
- Ціна: 310 ₴



