Кошик передній Kands навісний 38x27x25cm, з ручкою, плетений (WK-020)
1 166 ₴
- В наявності
- Код: WK-020
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kands |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 27 см |
| Кріплення багажника | Переднє |
| Кріплення кошика | На кермо |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Кошик |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 1 166 ₴



