| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Selle Monte Grappa |
| Країна виробник | Італія |
| Конструкція | Шкіряне |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сідло |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 916 г |
| Довжина | 27.5 мм |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 6 326 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Selle Monte Grappa |
| Країна виробник | Італія |
| Конструкція | Шкіряне |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сідло |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 916 г |
| Довжина | 27.5 мм |
| Ширина | 21 мм |