Сумка туристична на багажник Greenlands Colourful 34 л чорний (34276)
1 171 ₴
- В наявності
- Код: 34276
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 37 см |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 34 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 1 171 ₴



