| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DNI |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Туристичне |
| Стан | Новий |
| Тип | Сідло |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 656 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DNI |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Туристичне |
| Стан | Новий |
| Тип | Сідло |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 210 мм |