


Велосумка B-Soul BC-BG169 на раму, чорний (BG169)
525 ₴
- В наявності
- Код: BG169
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B-Soul |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 22 см |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Об`єм | 1 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на раму |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 525 ₴



