
Обмотка на кермо Prox TP-013 PU+EVA чорний, світло-сірий (C-C-0280)
560 ₴
- В наявності
- Код: C-C-0280
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ProX |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пробка |
| Тип | Обмотки |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 2.15 см |
| Ширина | 3 см |
- Ціна: 560 ₴



