Болт M8x17 мм під шестигор. 2шт (BOL-237)
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: BOL-237
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Довжина болта | 17 мм |
| Довжина різьби | 8 мм |
| Матеріал болта | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Форма болта | З внутрішнім шестигранником |
- Ціна: 57 ₴



