Колесо заднє 26" VLT Disc під тріскачку пром. подш. чорний (WHRVLT-AL-26-028)
995 ₴
- В наявності
- Код: WHRVLT-AL-26-028
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Крос-кантрі |
| Перетин | Трубчасте |
| Сумісність з гальмами | З дисковими |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Двостінний |
| Колір | Чорний |
| Ширина обода | |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 29" |
| Країна бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Розмір | Висота профілю 20мм,внутрішня ширина 21мм. |
| Тип | Ободи |
| Тип гальм | Під дискові гальма |
| Кількість отворів | 36 |
- Ціна: 995 ₴



