



Комплект крил 28" Huasion H-N11C з стійками (18571)
323 ₴
- В наявності
- Код: 18571
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huasion |
| Країна виробник | Китай |
| Крило | Переднє/заднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Шток пір'я рами |
| Колір | Бежевий |
| Заднє крило | |
| Довжина заднього крила | 77 см |
| Ширина заднього крила | 7 см |
| Переднє крило | |
| Ширина переднього крила | 7 см |
- Ціна: 323 ₴



