Покришка Kenda K-1067 26" x 1,75 CITI чорний (5572)
445 ₴
- В наявності
- Код: 5572
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenda |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Призначення | Гірські MTB |
| Посадковий діаметр шини | 26" |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 26" |
| Країна-виробник товару | Тайвань |
| Розмір (ETRTO) | 44-559 |
| Розмір коліс | 26" x 1,75 |
| Тип | Покришки |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 445 ₴



